Kadrovska služba

Kadrovska služba je pristojna za upravljanje pogodb, rednega in izrednega dopusta ter vseh pogodb, ki zadevajo učno in neučno osebje.

Kadrovska služba je pristojna za upravno poslovodenje šolskega osebja in ima ključno nalogo pri zaposlovanju, upravljanju pogodb iz zagotavljanju učinkovitega in strokovnega poklicnega okolja. Služba izvaja vrsto ključnih zadolžitev, s katerimi zagotavlja ustrezno administrativno delovanje šolske ustanove. Glavne zadolžitve kadrovske službe zadevajo zaposlovanje tako učnega kot administrativnega osebja, vključno z objavo razpoložljivih delovnih mest, ocenjevanjem vlog, organizacijo razgovorov s kandidati in pripravo pogodb. Služba upravlja pogodbe in vodi plače, pripravlja delovne pogodbe in skrbi za ustrezno izplačilo plač uslužbencem. Sem sodita tudi obračun davkov in odbitkov ter zagotavljanje ustreznega prejemanja plač s strani osebja. Kadrovska služba je poleg tega zadolžena za vodenje odsotnosti in dopusta uslužbencev, beleženje izrednega dopusta in odsotnosti ter obveščanje uslužbencev o ustreznih postopkih v zvezi s tem. Kadrovska služba je prav tako pristojna za arhiviranje in ohranjanje podatkov uslužbencev, vključno s pogodbeno dokumentacijo, osebnimi podatki in ocenjevanjem učinkovitosti; zagotoviti mora varnost in dostopnost navedenih podatkov ob upoštevanju predpisov o zasebnosti.

Storitve

Storitve, za katere je pristojna ustanova

Avatar utente

Alessandra Gustin