Ravnateljev sodelavec

Ravnateljev sodelavec ima večnamensko vlogo, saj ravnatelju pomaga pri upravljanju upravnih zadolžitev, komunikaciji in organizaciji.

Ravnateljev sodelavec pomaga ravnatelju pri izvajanju upravnih in vodstvenih zadolžitev. Tesno sodeluje z ravnateljem, da bi zagotovil ustrezno delovanje šolske ustanove in doseganje zastavljenih vzgojno-izobraževalnih ciljev. Poleg tega ravnateljev sodelavec aktivno sodeluje pri načrtovanju in izvajanju šolskih dejavnosti, določanju ciljev, pripravi programov in organizaciji dogodkov, kot na primer zborov učnega osebja, dijaških zborovanj, sestankov s starši in raznih slovesnosti. Sodeluje pri pripravi dnevnega reda, rezervacij prostorov in usklajevanju logističnih potreb za uspešno izvedbo dejavnosti. Ravnateljev sodelavec lahko tudi sodeluje pri upravljanju človeških virov šolske ustanove. Ravnatelju nudi pomoč pri kadrovanju, izboru osebja in vrednotenju njegove učinkovitosti. Obenem koordinira upravne postopke, vezane na zaposlovanje in hranjenje dokumentacije zaposlenih. Ravnatelju lahko tudi pomaga pri vzdrževanju odnosov med socialnimi partnerji in reševanju težav z osebjem, Ravnateljev sodelavec ima poleg tega pomembno vlogo pri navezovanju stikov z zunanjimi akterji, saj lahko vzdržuje stike z lokalnimi ustanovami, drugimi šolami, vzgojnimi ustanovami, starši in lokalno skupnostjo. V ta namen se lahko udeležuje srečanj in sestankov in obravnava zahtevke za sodelovanje ali zahtevke za informacije s strani zunanjih akterjev. Poleg tega lahko predstavlja šolo na različnih dogodkih ali v odborih.

Sedež

• naslov

Ulica Caravaggio 4 - 34128 Trst (TS)

• Poštna številka